Canon EOS 8D

By on Temmuz 19, 2013

Canon EOS 8D çeşitli gelişmiş özellikleri ile donatılmıştır. Bu elektronik dijital fotoğraf makinesi 10.1 megapiksel CMOS sensör son derece doğru renk üretir vardır. EOS Entegre temizleme sistemi, ayrıca, 8D entegre edilmiştir. Canon fotoğrafçılar EOS 8D ile benzersiz bir deneyim sunan, yeni bir seviyeye kanıtlanmış teknoloji iter.

Canon EOS 8D maliyeti bakıldığında giriş derece dijital SLR en çok daha pahalı, ancak ödediğiniz ek para için değer alırsınız. Keşfetmek bir faktör 8D daha sağlam ve agresif ortamlar için çok daha uygun olmasıdır. Hafıza kartı ve pil kapı toz ve neme karşı dayanıklıdır.

Canon 8D yüksek megapiksel (18MP vs 15MP) sahiptir. Hem iyi kalitede fotoğraflar üretme yeteneğine sahip olmasına rağmen, EOS 8D yüksek ISO genel olarak çok daha iyi gerçekleştirir. 8D kablosuz flaş hangi 50D mevcut değildir, tetikleme oldu. Bu özellik, farklı çıkış seviyelerinde dijital kamera yanıp söner sayıda tetikleyebilir sağlar.

Son zamanlarda, insanlar medya yakınsama (ilgili araçlar dahil) hakkında çok şey konuşmak. Tam HD Video olmayan bir dSLR kamera bu tür bize çok sayıda için sadece affedilmez gibi. Canon 8D selefinden daha hafiftir. Birincil malzemeler alüminyum ve polikarbonat oldukça 50D tarafından kullanılan magnezyum alaşımı karışımıdır. Sonuç olarak, 50D oldukça 8D hakkında taşımak için daha uygundur. 8D en Lcd ekran için kullanılan çok kaplama işlemi bile parlak güneş ışığı altında, farklı görmek-in sağlar. Canon 50D lehine.

teknikfoto.net

Gelen Arama terimlerinizi:

Canon 8d, Canon EOS 8d, eos 8d, Canon 8d yorum, 8d Canon, Canon 8d 2013 Canon 8d fiyat, eos 8d Canon, EOS 8d yorum, Canon EOS 8d yeni, Canon EOS 8d kamera, Canon 70d, Canon EOS 8d fiyat , Canon 8d DSLR fotoğraf makinesi tam ebay, Canon 8d maliyet, 8d top, Canon 8D kamera, 8d Canon fiyat, دوربین کنون 8D, ne kadar eos 8d, hhow çok Canon 8D dijital fotoğraf makinesi, Canon EOS 8d SLR dijital fotoğraf makinesi, Canon EOS 8d olan sortie, Conon 8d, Canon EOS-8d, Canon söylentiler, canon8D, Canon kamera 8d, 8d Canon yorum, 8d Canon دوربین, 8D eos,? Canon EOS 8d, top 8d, Canon 8 d dijital fotoğraf makinesi, Canon 8d kamera haber, Canon 8d FİYATI, Canon 8d dijital fotoğraf makinesi, Canon 8d preis, Canon 8d reveiw, Canon 8d video Canon 8d?, Canon fotoğraf makinesi 2.013 8d, 8d Canon com

About murat karaca

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir