Sıkça Sorulan Sorular

Yaptığınız teknik servis işlemlerine garanti veriyor musunuz?
Servisimizde onarımı yapılan her cihaza 6 ay Teknik Foto Garantisi veriyoruz.
Fotoğraf makinem yere düştü açılmıyor, lensi sıkıştı ne yapmalıyım?
Açılmayan fotoğraf makinesi için Sorun Giderme sayfamızdaki işlemlerde işe yaramadıysa lütfen cihazı servisimize gönderiniz.
En sık karşılaştığınız arızalar nelerdir?
Lcd ekran kırıkları, sıkışmış lensler, açılmayan fotoğraf makineleri, flaş arızaları, kırık batarya kapakları, bulanık çekim, netlik problemleri, kasa kırıkları, bayonet kırıkları
Cihazımı teknik servisinize gönderdim, takibini nasıl yapacağım?
Cihazı Servis İşlemleri sayfamızdaki bilgiler doğrultusunda gönderdiyseniz bir servis formunuz vardır. Teknik Servis sayfasından takip numaranızı veya e-posta adresinizi yazarak formunuza ulaşabilirsiniz.
Size gönderdiğim fotoğraf makinesinin masrafı benim için fazla gelirse yaptırmak istemezsem ne yapılacak?
Tamir aşamasına gelmeden önce tahmini bir fiyat belirtiriz, bu fiyat sizin için uygun değilse herhangi bir işlem yapmadan cihazı iade ederiz.
Fotoğraf makinesi ve kamera alanında yeterince bilgili misiniz?
Sersimizde her ay yüzlerce cihaz tamir edilmektedir. Her biri kendi alanında uzman bir teknik servis kadromuz vardır. Yedek parça konusunda sıkıntı çekmediğimiz gibi tüm markalarda hizmet verebiliyoruz.
Cihazımı elden teslim etmek istiyorum, adresinizi tarif eder misiniz?
İletişim sayfamızı ziyaret ediniz.
Size güvenebilir miyim?
Teknik Foto olarak servisimize günde onlarca cihaz tamir için gelmektedir. Bizi tercih edenlere yüksek seviyede güven ve memnuniyet sağlamamız gerektiğinin bilincindeyiz. Üzerimizdeki sorumluluğun gerektirdiği ciddiyeti bilerek Türkiye’nin 1 numaralı teknik servisi olmak için çalışıyoruz.