COOLPIX P7800

By on Ekim 26, 2013
Genel Bakış

P7800 kompakt tasarımda ürsütn performans sunar – Fotoğraflarını bir üsrt seviyeye taşımak isteyenler için mükemmel. Yüksek kaliteli görüntüler için tasarlanan bu fotoğraf makinesi hızlı 7.1X zoom lensve arka plan aydınlatmalı CMOS özelliklerine sahiptir. Kullanıcı dostu kontrolleri ve dahili vizörü ile P7800 tüm fotoğrafçılık potansiyeliniz keşfetmenizi sağlar.

her açıdan mükemmel görüş

P7800 çekimleriniz için birden fazla yol sunar. Değişken açılı monitörü herhangi bir açıdan veya kendi portrenizi çekmenizi sağlar. Geniş  3-inch ekran Renkli Görüntüleme ve tüm ışık koşullarında doğru renkleri veren RGBW teknolojisine sahiptir. Daha iyi çekimler için yüksek çözünürlüklü vizörden faydalanın.

Olağanüstü hızlı lens

P7800’ün hızlı NIKKOR leni olağanüstü fotoğraflar ve videolar sunar. f/2.4 maksimum diyaframa sahip 7.1X optik zoom lens tüm ışık koşullarında yüksek performans sağlar. Bu geniş diyafram makine sarsıntıları ve kumlanmayı maksimum odak uzaklığında bile (35mm [135] format eşdeğerinde 200mm) etkin bir şekilde azaltır. ED lesn elementleri kullanılarak hassasiyetle hazırlanmış lens keskin netlik sunar.

Parlaklık için tasarlandı

P7800 etkileyici performansını 12.2-megapixel arka plan aydınlatmalı CMOS’ dan alır. Yüksek hassasiyet ve Sürekli Çekim Kombinasyon teknolojisi, gelişmiş görüntü sensörü, gece ve 8fps’e kadar yapılan çekimlerde keskin, yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar.

Parmak uçlarınızdaki güç

P7800’ün kontrolü parmakların doğal hareketini takip ederek tasarlanmıştır. Çevirmeli ve hızlı menü butonunu sağ elinizle rahatlıkla kontrol edebilirsiniz, anı yakalamk için her zaman hazır olacaksınız

Yaratıcı seçenekler dünyası

Olasılıkları arttırmak için aşağıdakilerinde dahil olduğu  aksesuarı aksesuar yelpazesi mevcuttur:

  • Nikon Yaratıcı Aydınlatma Sistemi (CLS) desteği
  • WU-1a Kablosuz Mobil Adaptör
  • WR-R10/WR-T10 ve WR-1 Kablosuz Uzaktan Kumanda
  • GP-1A GPS Ünitesi
  • MC-DC2 Uzaktan Kumanda
  • HN-CP17 Parasoley
  • 40.5NC 40.5mm Vidalı Filtre
Fotoğraf makinası ve kamera tamir servisi

About murat karaca

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir